Ted Baker
Artikelnummer: 211425955

Ted Baker

Artikelnummer: 211425955

SEK 945

Prisuppgifter

Exklusive frakt- och tullavgifter ( Frakt- och tullavgifter beräknas i kassan )

*Alla varor importeras från USA

I lager
USA Importerad från butiken USA

Antal:

Beställ nu och få den ungefär på Lördag, Oktober 24
Våra främsta logistikpartners
  • fedex
  • dhl
U-Care-garanti:
Ingen
Välj en plan
buy now pay later

Köp nu, betala senare

fast shipping

Fast
Shipping

free return

Gratis
returrätt*

Säker förpackning

Säker förpackning

100% originalprodukter

100% originalprodukter

pci-dss

PCI DSS-efterlevnad

iso certified

ISO 27001-certifierad


paypal payment
visa payment
mastercard payment
klarna payment
Note: Step Down Voltage Transformer required for using electronics products of USA store (110-120). Recommended power converters Köp nu.

Produktinformation

Shop Ted Baker online at a best price in SVERIGE. B0DM9NV1CD
Product Dimensions 14.96 x 1.97 x 18.11 inches (38 x 5 x 46 cm); 13.86 ounces (392.93 grams)
Item model number 13895790
Department womens
Date First Available November 7, 2024
Manufacturer Ted Baker
ColorPink
Style NameNikicon
Handbag SilhouetteSatchel
PatternSolid
SeasonsFall
Item ShapeRectangular
Frame ColorPink
Strap ColorPink
Occasion TypeCasual, Work
BrandTed Baker
Item Weight13.86 ounces (392.93 grams)
Model NameNikicon
Style Number13895790
Target AudienceWomen (18-45, Fashion-Conscious)
UPC061643280754
Unit Count1 Count
Age Range DescriptionAdult
Item Type NameTote Bag
Manufacturer Part Number13895790
Import DesignationImported
Closure TypeFlap
Strap TypeShoulder
Handle TypeTop Handles
Number of Compartments1
Number Of Pockets1
Number of Handles1
Number of Sections1
Compatible Device Size Maximum1.9 inches
Fit to Size SentimentPositive
Material FabricPolyurethane
Fabric Type100% Polyurethane
Material FeaturesVegan
Lining DescriptionPolyester
Inner MaterialPolyurethane
Outer MaterialPolyurethane, Polyurethane, Polyurethane, Polyurethane, Polyurethane
Apparel Fabric StretchNo Stretch
Apparel Fabric Weight ClassLightweight
Product Care InstructionsWipe clean with a damp cloth and air dry.
Item Dimensions14.96 x 1.97 x 18.11 inches (38 x 5 x 46 cm)
Capacity8740 cubic centimeters
sizeMedium
Garment Size CountryUnited States
Fabric type100% Polyurethane
OriginImported
Closure typeFlap
LiningPolyester

PRODUKTBESKRIVNING

Ted Baker

Har du någon fråga? Chatta med oss

Kundens frågor och svar

  • Fråga: Hur handlar jag Ted Baker online från Ubuy?

    Svar: Det är enkelt att handla Ted Baker online från Ubuy.. Du behöver bara söka efter produkten, välja din leveransmetod när du checkar ut och få den levererad till din plats.
  • Fråga: Är Ted Baker tillgängligt att handla online i Sweden?

    Svar: Ja, på Ubuy Sweden är den här produkten tillgänglig för dig att handla till ett rimligt pris.. Ted Baker är inte tillgängligt lokalt men du kan lita på oss med våra expressfrakttjänster.
  • Fråga: Hur lång tid tar det att få produkten efter beställningen?

    Svar: Leveranstiden för din beställda produkt varierar beroende på vad du har beställt och vilken fraktmetod du har valt.. Den beräknade leveranstiden nämns under kassan, så var bekymmersfri när du handlar.

Ted Baker Totes 13895790 Editorial Review

Inga redaktionella recensioner hittades

Kundrecensioner & betyg

5.0
1 kunders betyg
  • 5 stjärna
    100%
  • 4 stjärna
    0%
  • 3 stjärna
    0%
  • 2 stjärna
    0%
  • 1 stjärna
    0%

Recensera denna produkt

Dela dina tankar med andra kunder

Produktens prishistorik

Viktig information

  • Begränsningar: För produkter som skickas internationellt, observera att eventuell tillverkargaranti kanske inte är giltig; tillverkarens serviceallternativ kanske inte är tillgängliga; produktmanualer, instruktioner och säkerhetsvarningar kanske inte finns på destinationslandets språk; produkterna (och tillhörande material) kanske inte är utformade i enlighet med destinationslandets standarder, specifikationer och märkningskrav; samt produkterna kanske inte överensstämmer med destinationslandets spännings- och andra elektriska standarder (vilket kan kräva användning av en adapter eller omvandlare om det är lämpligt). Mottagaren ansvarar för att säkerställa att produkten lagligen kan importeras till destinationslandet. Vid beställning från Ubuy eller dess dotterbolag är mottagaren registrerad importör och måste följa alla lagar och regler i destinationslandet.
  • Alla produkter som visas på Ubuy är inte till försäljning, eftersom Ubuy är en global sökmotor. Produkterna omfattas av export-/handelsbestämmelser.