GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody Everyday Handbag | Shoulder Bag Made of Recycled Fishing Nets
Artikelnummer: 257379854

GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody Everyday Handbag | Shoulder Bag Made of Recycled Fishing Nets

Artikelnummer: 257379854

SEK 794

Prisuppgifter

Exklusive frakt- och tullavgifter ( Frakt- och tullavgifter beräknas i kassan )

*Alla varor importeras från USA

I lager
USA Importerad från butiken USA

Antal:

Beställ nu och få den ungefär på Lördag, Oktober 24
Våra främsta logistikpartners
  • fedex
  • dhl
U-Care-garanti:
Ingen
Välj en plan
buy now pay later

Köp nu, betala senare

fast shipping

Fast
Shipping

free return

Gratis
returrätt*

Säker förpackning

Säker förpackning

100% originalprodukter

100% originalprodukter

pci-dss

PCI DSS-efterlevnad

iso certified

ISO 27001-certifierad


paypal payment
visa payment
mastercard payment
klarna payment
Note: Step Down Voltage Transformer required for using electronics products of USA store (110-120). Recommended power converters Köp nu.

Produktinformation

Shop GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody Everyday Handbag | Shoulder Bag Made of Recycled Fishing Nets online at a best price in SVERIGE. B0D7HKC61P
Product Dimensions 12.6 x 3.54 x 7.09 inches (32 x 9 x 18 cm); 4.8 ounces (136.08 grams)
Item model number BA0281MO-100
Department womens
Date First Available October 11, 2024
Manufacturer GOT BAG
ColorBlack
Style NameUtility
Handbag SilhouettePouch
PatternSolid
SeasonsAutumn/Winter
Item ShapeSemicircular
Frame ColorBlack
Strap ColorBlack
BrandGOT BAG
Item Weight4.8 ounces (136.08 grams)
Model NameMoon Bag Puffer
Style NumberBA0281MO-100
Target AudienceWomen
Unit Count1 Count
Number of Items1
Age Range DescriptionAdult
Item Type NameBAG
Manufacturer Part NumberBA0281MO
Import DesignationImported
Closure TypeZipper
Strap Typeadjustable-strap
Pocket DescriptionTwo practical interior compartments
Handle TypeShoulder strap
Number of Compartments1
Number Of Pockets1
Number of Sections1
Compatible Device Size Maximum32 centimeters
Fit to Size SentimentPositive
Shoulder to Bottom Hem Length7.1 inches
Material FabricRE:NYNETu00ae main material made of recycled nylon from fishing nets, lining recycled nylon, zippers PA, padding recycled polyester
Fabric Type100% Nylon
Material CompositionRE:NYNET (main material made from recycled fishing nets)
Inner MaterialPolyester
Outer MaterialRE:NYNET (recycled nylon from fishing nets)
Apparel Fabric Weight ClassLightweight
Product Care InstructionsHand Wash Only
Item Dimensions12.6 x 3.54 x 7.09 inches (32 x 9 x 18 cm)
Capacity4 liters
sizeOne Size
Garment Size CountryUnited States
Fabric type100% Nylon
OriginImported
Closure typeZipper
Item Display Dimensions12.6 x 3.5 x 7.1 inches

PRODUKTBESKRIVNING

GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody Everyday Handbag | Shoulder Bag Made of Recycled Fishing Nets

Har du någon fråga? Chatta med oss

Kundens frågor och svar

  • Fråga: Hur handlar jag GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody online från Ubuy?

    Svar: Det är enkelt att handla GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody online från Ubuy.. Du behöver bara söka efter produkten, välja din leveransmetod när du checkar ut och få den levererad till din plats.
  • Fråga: Är GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody tillgängligt att handla online i Sweden?

    Svar: Ja, på Ubuy Sweden är den här produkten tillgänglig för dig att handla till ett rimligt pris.. GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody är inte tillgängligt lokalt men du kan lita på oss med våra expressfrakttjänster.
  • Fråga: Hur lång tid tar det att få produkten efter beställningen?

    Svar: Leveranstiden för din beställda produkt varierar beroende på vad du har beställt och vilken fraktmetod du har valt.. Den beräknade leveranstiden nämns under kassan, så var bekymmersfri när du handlar.

GOT BAG Shoulder Bags BA0281MO-100 Editorial Review

Inga redaktionella recensioner hittades

Kundrecensioner & betyg

5.0
1 kunders betyg
  • 5 stjärna
    100%
  • 4 stjärna
    0%
  • 3 stjärna
    0%
  • 2 stjärna
    0%
  • 1 stjärna
    0%

Recensera denna produkt

Dela dina tankar med andra kunder

Produktens prishistorik

Viktig information

  • Begränsningar: För produkter som skickas internationellt, observera att eventuell tillverkargaranti kanske inte är giltig; tillverkarens serviceallternativ kanske inte är tillgängliga; produktmanualer, instruktioner och säkerhetsvarningar kanske inte finns på destinationslandets språk; produkterna (och tillhörande material) kanske inte är utformade i enlighet med destinationslandets standarder, specifikationer och märkningskrav; samt produkterna kanske inte överensstämmer med destinationslandets spännings- och andra elektriska standarder (vilket kan kräva användning av en adapter eller omvandlare om det är lämpligt). Mottagaren ansvarar för att säkerställa att produkten lagligen kan importeras till destinationslandet. Vid beställning från Ubuy eller dess dotterbolag är mottagaren registrerad importör och måste följa alla lagar och regler i destinationslandet.
  • Alla produkter som visas på Ubuy är inte till försäljning, eftersom Ubuy är en global sökmotor. Produkterna omfattas av export-/handelsbestämmelser.